Neler Yapıyoruz

KOMPANZASYON PANOSU BAKIM, ONARIM VE TAKİP İŞLEMLERİ

Kompanzasyon Panosu Kurulum

Kompanzasyon Takip İşlemleri

Kompanzasyon Bakım ve Onarım

 

“ELEKTRİK FATURALARINIZDA REAKTİF-KAPASİTİF CEZA GELDİĞİNİ NASIL ANLARIZ? VE NE YAPMAMIZ GEREKİR?”

Elektrik kurumları tarafından tam olarak bilgilendirilmememiz sebebi ile elektrik faturalarında ödediğimiz “REAKTİF BEDEL”lerin farkında bile değiliz. Bu bedeller fatura içinde hiç de küçümsenmeyecek bir yer kaplamaktadır. Ama faturaların rakam karmaşasında gözümüze bile çarpmıyor. Bu ödediğimiz REAKTİF BEDELLERİN sebebi ise elektrik tesisatlarımızda kompanzasyon sistemlerinin ya hiç olmaması yada eski ve bakımsız kaldıklarından günümüz şartlarını karşılayamamasıdır.

AVRUPA ELEKTRİK AYDINLATMA olarak amacımız., firmamızın 10 yıllık tecrübemizi sizlerler paylaşmak ve sizleri faturalarda ödediğiniz gereksiz “REAKTİF BEDEL”lerden kurtarmaktır.

Bu fazladan ödediğimiz bedellerin ne olduğunu, bunlardan nasıl kurtulacağınızı özetle şöyle aktarabiliriz.

 

“REAKTİF CEZA ÖDEDİĞİMİ NASIL ANLAMALIYIM?”

Aşağıdaki resimlerde cezaya girmiş ve girmemiş iki örnek fatura göreceksiniz. Bu örnek faturalar üzerinden kendi faturanızı kontrol edebilir veya     0530 761 8199 No’lu telefona WhatsApp üzerinden faturalarınızı göndermeniz durumunda ücretsiz keşif imkanından faydalanabilirsiniz.

 
"PEKİ BU BEDEL NEDEN OLUŞUR?”
Bilindiği üzere elektrik sözleşme gücü 9KW ve üzeri işletmelerde kompanzasyon sistemleri, elektrik kurumları (TEDAŞ, BEDAŞ, AYEDAŞ İOSB vb.) tarafından şart koşulmuştur. Ancak yasa bununla bitmiyor. 9KW ve üzeri aboneler Elektriğin Diğer bileşenleri olan ENDÜKTİF ve KAPASİTİF oranların belli değerlerde olmasını da şart koşmuştur. Bu değerlerin belli oranlarda tutulmaması durumunda, abonelere ceza yazılmaktadır. Profesyonelce programlanmış kompanzasyon sistemlerinde REAKTİF CEZA bedel ödememektedir.

 
“BU CEZAYI ÖDEMEMEK İÇİN NE YAPMANIZ GEREKİYOR?”
Bu cezayı ödememek için yukarıda belirttiğimiz gibi Kompanzasyon Sisteminizin uzman kişiler tarafından ihtiyacınıza göre tasarlanması ve bu tasarıma göre düzenlenmesi gerekmektedir.

 
“BU SİSTEMİN BEDELİ NEDİR?”

Bu sistemin bedeli; işletmenizin ihtiyacına göre değişmektedir. Bedeli; yapılacak olan keşiflerde sonucunda bildirebiliriz.

 

“PEKİ BU SİSTEMİ YAPTIRDIĞINIZ ZAMAN CEZA GELMEYECEĞİNİ NASIL GARANTİ EDİLECEKTİR?”

 Sistem tarafımızdan kurulduğu takdirde teslimat sonrası yapılacak rütin kontroller ile erken müdahaleler sonucu ceza gelmesini engellemiş oluruz.

 

“ÖZETLE FİRMAMIZIN KOMPANZASYON SİSTEMLERİ ÜZERİNDEKİ HİZMETLERİ NELERDİR?

  1. Öncelikle sisteminizin ücretsiz keşfini yaparak teklifimizi hazırlarız.
  2. Teklifimiz onaylandıktan sonra işletme enerjisini kesmeden belirlenen bir zamanda sistemin montajını yaparız.
  3. Montaj yapıldıktan sonra sistemi beraber takip ederek çalıştığını onaylarız.
  4. Onaydan sonra yaptığımız işin bedelini faturalandırırız.

 Bu kadar bilgiden sonra sizden istediğimiz elektrik faturalarınızı kontrol etmeniz ve ceza görmemiz halinde bizimle irtibat kurmanız….

 Ücretsiz Keşif ve Teklif İmkanından Faydalanmak İçin Tıklayınız...